Kullanıcı Görüşleri

Cüzdanımı kaybettiğimde İtalya’da bir iş seyahatindeydim. Çok endişelendim. Eve nasıl döneceğimi bilmiyordum. Kaygılarım CPP’yi aradığımda yok oldu. Kartlarım kullanıma kapatıldı ve ihtiyacım olan para CPP’nin uluslararası anlaşmalı tedarikçileri sayesinde tarafıma o gün içinde ulaştırıldı. Sonrasında eve güvenle dönüp dönmediğimden emin olmak için bile aradılar.

 

CPP Müşterisi, İstanbul, Türkiye

Case_1
Önemli bir iş toplantısına giderken yolda arabam arıza yaptı. Umutsuzca CPP’yi aradım. Çekici gönderirler miydi gerçekten? Gönderseler de saatlerce bekleyeceğimden emindim. Bir saat içerisinde çekici geldi! Arabamı servise ulastırıp her şeyiyle ilgilendiler, ben de CPP sayesinde kafam rahat bir şekilde toplantıma katılabildim!

 

CPP Müşterisi, İstanbul, Türkiye

Case_2
Pasaportum çalındığında Bulgaristan’da kayak yapıyordum. Mahvolmuştum! Hemen CPP’yi aradım. Bulgaristan’daki Türk Konsolosluğunun telefon ve adresini verdiler. Bana ilettikleri pasaport ve kimlik bilgilerimle gidip yeni pasaport çıkarttım, üstelik bunun ücretini de CPP karşıladı. İhtiyacınız olduğunda böyle bir güvencenin yanınızda olduğunu bilmek çok etkileyici.

 

CPP Müşterisi, Ankara, Türkiye

Case_3
Bir kültür seyahatinde bavulumu kaybettim. İçerisinde eşyalarımın yanı sıra gittiğim yerden aldığım yepyeni eşyalar ve hediyelerim de vardı! Tam nereye başvursam, ne yapsam derken CPP’den beni arayıp bavulumu kaybedip kaybetmediğimi sordular. Şaşırarak nasıl bildiklerini sorunca üzerindeki etiketten bavulu bulan kişinin CPP’yi aradığını belirttiler. Bavulumu, bulan kişiden aldırıp bana sapasağlam teslim ettiklerinde nasıl mutlu olduğumu anlatamam.

 

CPP Müşterisi, İzmir, Türkiye

Case_4