Yasal Bilgilendirme

  1. CPP kimdir?
  2. CPP’nin sorumluluk ve garantileri sınırlı mı?
  3. Bu internet sitesi hangi kullanıcılara yöneliktir?
  4. Telif hakkı ve ticari markalar

1. CPP kimdir?

Tam unvanımız CPPGroup Plc olup, birtakım ilgili şirketleri içinde barındırır (toplu olarak CPP adıyla bilinmektedir). Bu internet sitesi yoluyla sunulan ürünleri sağlayan şirketler şunlardır:


Card Protection Plan Limited.

Merkez:
Holgate Park
York
YO26 4GA.

FSA Şirketi Referans No: 311489
İngiltere ve Galler’de 1490503 no ile kayıtlıdır.
Homecare Insurance Limited.

Merkez:
Holgate Park
York
YO26 4GA

FSA Şirketi Referans No: 202880
İngiltere ve Galler’de 2793290 no ile kayıtlıdır.
Kart Koruma poliçeleri, sigortalayan ACE European Group Limited’in (CPP Group’un bir üyesi değildir) bir acentesi olarak Card Protection Plan Limited tarafından düzenlenir ve yönetilir.

Kimlik Koruma ve Kimlik Koruma Alarm poliçeleri Card Protection Plan Limited tarafından düzenlenir ve Homecare Insurance Limited tarafından sigortalanır.

Güvenli Telefon poliçeleri Homecare Insurance Limited tarafından düzenlenir ve yönetilir.

Card Protection Plan Limited ve Homecare Insurance Limited, Mali Hizmetler Kurumu tarafından yetkilendirilmekte ve düzenlenmektedir. Yetkilendirme ve düzenleme durumu ile ilgili ayrıntıları http://www.fsa.gov.uk/Pages/register adresinde bulabilirsiniz. 

Ürün sağlayıcılarımızla ilgili ayrıntılı bilgileri bireysel Poliçe Şartları ve Koşullarında bulabilirsiniz.

2. CPP’nin sorumluluk ve garantileri sınırlı mı?

Bilgisayar donanımlarınızı virüslerden ve diğer elektronik saldırılardan korumak sizin sorumluluğunuzdadır. CPP’den aktarılan bilgilerin kaybolmayacağını veya engellenmeyeceğini garanti edemeyiz. Ayrıca bu aktarımlarda virüsler, solucanlar, Truva atları veya diğer kötü niyetli programların olmadığını veya aktarımların alımı neticesinde bilgisayar donanımlarınızın zarar görmeyeceğini de garanti edemeyiz. 

Sağlanan bilgilerin doğruluğunu garanti etmek için elimizden geleni yapsak da, herhangi bir hata nedeniyle sorumlu tutulamayız. Ayrıca bu sitenin asla bozukluklar, eksiklikler veya hatalar içermeyeceğini de garanti edemeyiz. Verdiğimiz sıkıntı için özür dileriz ancak internet sitemiz her zaman isteklerinizi karşılamayabilir ve sitemize erişim bazen kesilebilir. İnternet sitemizin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamayız. Bu internet sitesinin kullanım riski size aittir.

E-mail dahil olmak üzere internet aracılığıyla gönderilen mesajlar kayıp, hırsızlık, engelleme veya bozulma konularında tamamen güvenli olmayabilir. Bu nedenle, CPP’ye veya CPP’den gönderilen mesajların doğruluğu konusunda sorumluluk alamayız. 

3. Bu internet sitesi hangi kullanıcılara yöneliktir?

Bu internet sitesi, 18 yaş üzerindeki kişiler için hazırlanmıştır.

4. Telif hakkı ve ticari markalar

Bu internet sitesinin her bir sayfasında veya ekranında yer alan tüm bilgilerin telif hakkı CPPGroup Plc’ye aittir. Ürünlerimizin kullanımında veya kişisel kullanımınız için bu siteden yararlanabilir, ancak herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler yazılı iznimiz olmadan kullanılamaz.

 
Kullanıcı Görüşleri