cpp hakkında

30 yılı aşkın bir süredir yaşam destek pazarında faaliyet gösteren CPP, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da toplam 15 ülkede, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak  5.1 milyon müşteriye kendilerini güven içinde ve rahat hissetmelerini sağlayacak hizmetler sunmaktadır. 

Londra Borsası’na kote olan ve güçlü iş ortaklarıyla yarattığı sinerji sayesinde yaşam destek pazarında hızla büyümeye devam eden CPP’nin, tüm dünyada, 150’den fazlası finans kurumu olmak üzere perakende ve telekomünikasyon sektörleri de dahil 300’ün üzerinde iş ortağı bulunmaktadır.

Türkiye’deki faaliyetlerini 2007 yılından beri sürdüren CPP, güçlü bilgi birikimi ve tecrübesi ile 10 banka, 7 sigorta ve 1 asistans şirketi olmak üzere 18  iş ortağı ile birlikte 700 bini aşkın müşterisine, modern yaşamın karmaşık yönleriyle başa çıkma konusunda yardımcı olmaktadır. Banka, sigorta ve telekom şirketlerinin çözüm ortağı olarak modern hayatın karmaşık yönleri hakkında yardımcı olan Kart Koruma Planı, Ticari Kart Koruma Planı, ID Safe-Kimliğim Güvende, Mobil Ödeme Koruma Planı ve Seyahatim Güvende gibi içerisinde sigorta ve asistans hizmetleri içeren ürünler sunmaktadır.

Ayrıca, havaalanı ağırlama hizmetlerinde, dünyanın iki lider lounge markasından biri olan Airport Angel ile ortak faaliyet göstermekte ve dünyanın 314 şehrindeki 560 havalimanında VIP lounge hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de ise TAV havalimanlarındaki birinci sınıf lounge’larda yer alan ayrıcalıklı hizmetten Airport Angel müşterilerinin de yararlanmasını sağlamaktadır.

Ödüllere doymayan çağrı merkezleri sayesinde her gün binlerce müşteri talebine, büyük bir özveri ve heyecan ile cevap verirken, güçlü bilgi birikimi ve uluslararası deneyimi ile hizmet verdiği müşterilerinin, dünyanın her yerinden 7/24 kesintisiz ulaşabilmelerini garanti etmektedir.

Türkiye’de ise dış arama/ telesatış faaliyetleri ile ilgili olarak kendi çağrı merkezinden sigorta satışı konusunda uzman olan teknik personel kadrosu ile finans ve telekom sektörü müşterilerine ilişkin geliştirdiği bu ürünlere ait telesatış hizmetlerini ise kendine ait 120 kişilik çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirmektedir. 

Great Place to Work® Enstitüsü’nün yapmış olduğu Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2013 araştırma sonuçlarına göre CPP,  Türkiye’nin en iyi 12 işvereni arasında yer almaktadır.

Diğer taraftan, bu yıl 8.’si Viyana’da düzenlenen ve uluslararası alanda Çağrı Merkezi sektörünün şampiyonlar ligi olarak görülen Contact Centre World – 2013 Top Ranking Performers yarışmasında EMEA Bölgesinde (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ‘’En İyi Çağrı Merkezi Tasarımı’’ dalında 2. ve ‘’En İyi Çağrı Merkezi Yöneticisi’’ dalında 3. olarak iki yeni ödül sahibi oldu.

CPP, Modern Yaşam Destek Hizmetleri alanında trendleri ve ihtiyaçları önceden analiz ederek mevcut hizmetlerini sürekli geliştirmekte, müşterilerine en kaliteli ve doğru ürünü sunabilmek ve yeni hizmetlere öncülük etmek için tutkuyla çalışmaktadır.

 
Kullanıcı Görüşleri